خدمات سئوی سایت خط اول

میخواهید لینک سایتتان برای کلمه‌های کلیدی مورد نظرتان در صفحه اول گوگل باشد ؟ جای درستی آمده اید،میتوانید کار را با یک مشاوره تلفنی رایگان شروع کنید. ما قبل از آنکه با شما تماس بگیریم، وب سایت شما را رایگان با ابزارهای حرفه‌ای سئو آنالیز خواهیم کرد. 

فرم درخواست همکاری

سئو چیست و چرا باید به فکر آن بود ؟

حتما شما عزیزان به مبحث سئو و مزایای آن آشنا هستید،در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم برای آشنایی بیشتر مقاله مفصل ما در زمینه سئو را مطالعه بفرمایید. بطور خلاصه سئو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که هدف آن ظاهر شدن لینک یا لینک هایی از یک وب سایت در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل است. در همین راستا نیاز است اقداماتی صورت پذیرد تا یک وب سایت بتواند در رقابت با وب سایت های رقیب در همان حوزه،جایگاهی در صفحه نخست پیدا کند. به مجموعه این اقدامات سئو یا Search Engine Optomization  به معنی بهینه سازی (وب سایت) برای موتورهای جستجو ،گفته میشود.

اما چرا سئو اهمیت دارد؟ روزانه میلیون ها جستجو در گوگل انجام می شود، هر کدام از این جستجو ها برای رسیدن به یک هدفی صورت میگیرد که از جمله آن ها خرید کالا یا استفاده از خدمات است. در حال حاضر میلیون ها کسب کار این فرصت را غنیمت شمرده و درحال کسب درآمد از ان هستند. قطعا هیچ کسب و ار پویایی نمیتواند بسادگی از کنار چنین فرصت طلایی به سادگی بگذرد

سئو یک وب سایت شامل چه اقداماتی می باشد ؟

آنالیز رقبای شما

تصور کنید که میخواهید در مسابقه یک دو 100 متر شرکت کنید، دانستن اطلاعات کلی درباره رقبا میتواند بسیار در موفقیت شما تاثیر گذار باشد، اینکه چند نفر دراین مسابقه شرکت خواهند کرد، سریعرتین آن ها کیست ؟ سرعت شما برای رقابت کافی است ؟، در سئو نیز دانستن اطلاعات کلی و جزئی برای رسیدن به موفقیت ضروری است، اینکه شما چقدر رقیب دارید ؟ چه تعداد از آن ها برای شما حریفان سختی خواهند بود ؟ و اینکه آیا آن ها توانسته اند همه بازار را اشباء کنند یا خیر، همه میتواند از جمله اطلاعاتی باشند که شما باید در ابتدا بدانید. در تیم خدمات آی تی با استفاده از ابزارهای بروز به جمع آوری این داده‌ها، آنالیز آنها و ارائه گزارش خواهیم پرداخت و سپس نتیجه گیری نهایی را درباره وب سایت شما اعلان خواهیم کرد.

تحقیق درباره کلمات کلیدی

فرض کنید شما یک فروشگاه سنگ ساختمانی دارید،شما نیاز دارید بدانید که کاربرها برای پیدا کردن محصولات شما چه کلاماتی را در گوگل تایپ میکنند. ممکن است شما تا حدودی این کلمات را بتوانید حدس بزنید اما نمی‌توانید بگویید که کدام کلمه بیشتر از همه جستجو می شود. دانستن ایم مسئله میتواند به ما کمک کند که تمرکز و بودجه اولیه خود را روی آن بگذاریم. ما در خدمات آی تی با استفاده از ابزارهایی خاص به شما می گوییم که تمرکز شما باید روی کدام کلمه یا عبارت باشد. ما لیستی از این کلمات را به ترتیب میزان جستجو برای شما تهیه میکنیم و به شما میگوییم بهتر است برای کدام کلمات محتوا تهیه کنید تا به محض جستجوی کاربر وب سایت شما نمایش داده شود.

سئوی on page یا داخلی

نیاز است که صفحات وب سایت شما به شکل زیرکانه و با مفهومی با هم در تعامل باشند، به نحوی که با ورود کاربر به سایت شما، مسیر مشخصی برای او طراحی گردد. این مسیر همیشه چند هدف را دنبال میکند که میتواند جذب کاربران به سایت، افزایش ثانیه های حضور کاربران در وب سایت شما و یا هدایت آنها به منظور انجام عمل مانند خرید، دانلود و یا دیدن یک ویدئو باشد. این اقدامات میتوانند شامل موارد زیر باشند:

1-ایجاد محتوی با ارزش و یگانه (تا حد امکان)

2- ایجاد ارتباط بین محتوا با دعوت کاربر به خواندن مطالب بیشتر و یا انجام کاری.

3- شخصی سازی متا تایتل، متا دیسکریپشن و تگ های موجود در یک نوشته.

متا تایتل

متا دیسکریپشن

فرض کنید شما یک فروشگاه سنگ ساختمانی دارید، شما نیاز دارید بدانید که کاربرها برای پیدا کردن محصولات شما چه کلاماتی را در گوگل تایپ میکنند. ممکن است شما تا حدودی این کلمات را بتوانید حدس بزنید اما نمی‌توانید بگویید که کدام کلمه بیشتر از همه جستجو می شود. دانستن ایم مسئله می‌تواند به ما کمک کند که تمرکز و بودجه اولیه خود را روی آن بگذاریم. ما در خدمات آی تی با استفاده از ابزارهایی خاص به شما می گوییم که تمرکز شما باید روی کدام کلمه یا عبارت باشد. ما لیستی از این کلمات را به ترتیب میزان جستجو برای شما تهیه میکنیم و به شما میگوییم بهتر است برای کدام کلمات محتوا تهیه کنید تا به محض جستجوی کاربر وب سایت شما نمایش داده شود.

متا تایتل

متا دیسکریپشن

سئو off page

سئو off page  به آن دسته از اقداماتی گفته می شود که در خارج از وب سایت صورت میگیرد. از جمله این اقدامات را میتوان افزایش پروفایل بک‌لینک وب سایت با انتشار رپورتاژ، کامنت گذاری، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، پایش مستمر آمار بازدید وب سایت با استفاده از گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس و تحلیل داده های این 2 ابزار مهم به منظور تبیین اهداف، رفع خطاها و … اقدامات مفصل و جامع‌تری برای پیش برد اهداف سئوی off page صورت میگیرد که مجال طرح آن‌ها در این مطلب نمی باشد.

سئو فنی یا تکنیکال

،قطعا داشتن وب سایتی با ظاهری زیبا، سرعت بالای بارگذاری مطالب، رابط کاربری حساب شده و حرفه ای، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در نتایج سئو داشته باشد. امروزه یکی از ملاک‌های مهم موتور‌های جستجو برای ربته بندی صفحات وب در نتایج جستجو، وب سایتی می‌باشد که هم سریع باشد و هم رابط کاربری خوبی داشته باشد. اخیراً گوگل لاکی با عنوان هسته حیاتی گوگل یا core web vitals ابداع کرده است که در آن سایت شما براساس معیارهایی مانند سرعت بارگذاری، پایداری گرافیکی و ساختاری المان ها و … مورد بررسی و مقایسه با سایر وب سایت‌های قرار می‌گیرد. ما با آگاهی از این مسایل، نسبت به رسیدن وب‌سایت شما به این استانداردها اقدام خواهیم کرد. همچنین طراحی یک رابط کاربری ایدئال و نوشتن کدهای بهینه به منظور افزایش سرعت وب سایت، کاهش حجم تصاویر به نحوی که افتی در کیفیت آنها ایجاد نشود از جمله چند اقدام از اقدامات گسترده در بحث سئو فنی یا تکنیکال می باشد.

سوالات رایج در زمینه سئو

بستگی دارد، به اینکه چه تعداد وب سایت برای یک موضوع خاص خدمات یا کالا ارائه می هند و کیفیت کار آن ها چه میزان است، همچنین اگر درحال حاضر وب سایتی دارید به این هم بستگی دارد که وب سایت شما در چه مرحله ای قرار دارد.

خیر،چراکه تمام متغیرهای موجود در این زمینه همیشه در حال تغییر هستند،مثلا اگر برای کسب و کاری در ابتدای شروع پروژه سئو 50 رقیب رصد شود ممکن است این رقم در فاصله ماه بیشتر شود و یا رقبا توان بیشتری برای اجراء اهداف سئو خود به خرج دهند.

سئو هیچ نقطه پایانی ندارد،هدف ماندن در بالاترین سطح و ادامه این روند است.

مسیرهای ارتباطی